ART / Lithographs / Litograph in colors 9671193
nr 967 1193
LITOGRAPH IN COLORS
Allgulander, 134/240, sheet: 42x61 (oramad),
Allgulander, 134/240, bladets mått: 42x61 (oramad)
1000
SEK 600
Monday June 15 2015
at 18:09:16
15/6 18:04:16